Kategori | Makyaj

2013 Makyaj Modası

Güzellik ve bakım bu ikisi kadınların gizli silahını ortaya çıkartıyor. Makyaj ise bu silahın mermileri… Biliriz ki kadınlar yıllardır güzellik uğruna neler yapmadı. Bizlerde sizlere yardımcı olmak adına 2013 yılının makyaj modasını araştırdık. İsterseniz yılın makyaj modasıyla ilgili biraz bilgi verelim.

Kalıcı makyaj uzmanı

Kalıcı Makyaj

Makyajda dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta vardır. Gözler ve dudaklar… Buğulu makyaj kadınlar için vazgeçilmezdir. Ama bu yıl buna ek olarak yeşil ve mavi tonlar yüzlerde hakim olacak. İster eyeliner ile isterseniz far ya da göz kalemi ile bunu sağlayabilirsiniz.

Dudaklara baktığımızda çekici kırmızının yerini koruduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra bordo rujlarda kırmızıyla rekabet içerisinde. Dikkat çekici bir nokta ise dudak kaleminin, dudakların dışına çekilmesiydi. Bu sayede dudaklarımızı daha dolgun gösterebileceğiz.

Makyajın tamamlayıcı unsurları, kaş, göz ve kirpik…  Doğal ve çekiciliğin sembolü kaşlar da bu yıl kalın kaş modası yeniden yerini alıyor. Eğer kaşlarınız ince ise kalem yardımıyla kaşlarınızda ki boşlukları doldurabilirsiniz. Takma kirpikler geçen yılda olduğu gibi yine yerini koruyor. Yüzünüzde sıcak bir görünüm olmasını istiyorsanız bronz allığınızı hemen temin etmenizi öneririm. Unutmayın, çirkin kadın yoktur…

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar