Kategori | Diyet

Akupunkturla zayıflama nasıl olur?

Yapılan bu akupunkturla zayıflama tedavisiyle kulaktaki duyarlı noktalar metal iğneler ve lazerle uyarılarak açlık ve iştah duygusu frenlenecek, sinir sisteminiz yatışacak ve kendinizi kontrol etmeniz dahada kolaylaşacaktır. Size söylenilen önerilere tam anlamıyla uyarsanız sonuç yüz güldürücü olacaktır.

Akupunkturla zayıflama nasıl olur?Bu tedaviyle ayda ortalama 4-6 kilo verilir. Bu şartlara göre değişiklik gösterebilir. Tamamen doğal ve hiçbir yan etkisi olmayan bu yöntem, önerilen beslenme programıyla birlikte uygulanmalıdır, beslenme programı bozulduğunda tedavinin etkisi azalacak ve zayıflama gecikecektir.

Tedavinin başarısı doktorunuzla olan ilişkinize, zayıflama isteği ve yaklaşımınıza bağlıdır. Aklınıza herhangi bir diyetle, iğne olmadan da zayıflanır şeklinde bir düşünce gelebilir. Akupunkturun bu tedavideki önemi beyinde bulunan iştah merkezinin kontrol altına alınması, psikolojik nedenlerle oluşan aşırı yeme isteğinin baskılanması, gerginlik halinin ortadan kalkması, halsizlik – yorgunluk – tansiyon düşmesi gibi yan etkilerinin olmaması ve gastrointestinal şikayetlerin görülmemesi ile karakterizedir.

Akupunktur tedavisiyle beraber yaşantınızı değiştiremezseniz verdiğiniz kiloları fazlasıyla geri alırsınız, bu nedenle zayıflamayla beraber kilolu olmanıza sebep olan yanlış alışkanlıklardan kurtulmanız ve doğru alışkanlıkları kazanmanız gerekir, akupunktur tedavisiyle bu alışkanlıkları rahatlıkla kazanabilirsiniz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar