Kategori | Güzellik

Avon Kataloğu ve Avon Nedir?

Avon aslında İngiltere’nin güneyinde bir nehrin adıdır. Ama asıl bu yazıyı yazmamıza konu olan nedeni tabiî ki bu değil. Avon kıtalara yayılmış güzellik ürünleri satan bir dünya markasıdır. Ürün yelpazesi çok geniş olan avon bugün dünyanın birçok yerinde temsilcileri bulunan bir firmadır. Ülkemizde de avon ev kadınları için önemli bir geçim kaynağıdır.

Avonla Para Kazanma

Avon KataloğuAvon ürünlerini satarak ve  başkalarını sisteme üye yaparak sistemden para kazanırsınız. Ürün satışlarında %33 ‘ kadar satıştan komisyon alırsınız. Sizin sisteme kazandırdığınız üyenin de satışlarından komisyon alırsınız.

 

Avon Kataloğu

 

Avon kataloğu her ay yüzlerce değişik ürünle karsımıza çıkar. Avon kataloğu ile avon temsilcileri ürünleri çevrelerine göstererek satış yapmaktadır. Önceden bu katalogları bulmak ve satış yapmak çok zordu ama ilerleyen yıllarda teknolojinin gelişimi ile avon kataloguna online olarak ulaşabilirsiniz. Avon katalog teriminde de bir devrim yaratmıştır.Avon katalogundaki sayfaları koklayarak baktığınız parfümün kokusunu alabilirsiniz.

 

Ve son olarak Avon Nisan Kataloğu 2012

 

Avon Nisan Kataloğu 2012 artık yazın geldiğinin habercisi niteliğinde. Yaza uygun bir çok parfum  yeni parfümler  ve  göz kalemleri  avon nisan kataloğu 2012 de göze çarpanlar.

 

Avon  Soru-Cevap

 

* Avon Temsilcisi olabilmek icin erkek olabilirmiyim?

– 18 yaşından büyük bay-bayan herkes avon temsilcisi olabilir.

* Avon Temsilcisi olmak için para vermelimiyim?

– Avon temsilcisi olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

* Avon Temciliğine nasıl başvurabilirim.

– Avon resmi sitesindeki formu doldurarak veya herhangi bir  avon temsilcisi aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar