Kategori | Uzmanlar

Ayça Kaya Hakkında Bilgiler

Tıp Fakültesini bitirmek her şeye çözüm olmamaktadır. Özellikle insanlar temelini aldıkları bu meslekte bir an önce hayata atılmak ve biraz tecrübe sahibi olmak istemektedirler. Tıp Fakültesine herkes ortak bir giriş yaptıktan sonra zamanla uzmanlık alanını belirler ve kendisinin hangi alanda çalışmak istediğini belirledikten sonra hayatını ve işini onun üzerine kurmaktadır. Dr. Ayça Kaya olarak bilinen ve alanında son derece başarılı bir kadın olan uzmanımız, genellikle iç hastalıkları ihtisası yapmıştır.

Ayça kaya

Diyetisyen Dr. Ayça Kaya

Bu alanda tecrübesini ve müdahale kabiliyetini biraz daha arttırmak için Haydarpaşa Numune Hastanesinde gerekli çalışmaları yapmıştır. Özellikle insanların kilo problemlerine ve ideal olan kilolar üzerinde uzun deneyler ve çalışmalar yapmaktadır. Ayça Kaya, kendi mesleğine o kadar çok âşık bir insandır ki, bunu tarif etmek hiçte kolay değildir. Özellikle insanların iç hastalıkları noktasında rahatsızlıkları olduğu zaman her zaman gidebilecekleri özel muayenesi bulunmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok eğitime, programa ve seminere katılmış olan Ayça Kaya, özellikle İtalya da 5. Avrupa Endokrinoloji Kongresi başta olmak üzere birçok yerde eğitime katılmıştır. Ayça Kaya, daha fazla insana ulaşabilmek ve tüm insanların derdini de dinleyebileceği televizyon ortamında birçok programa konuk olmaktadır. Ayrıca aylık, haftalık ve bazı zamanda günlük olarak çıkan dergilerin birçoğuna röportaj vermektedir. Böylece kendisine soru soramayan birçok kişiye cevaplarını vermiş olmaktadır.

Ayça Kaya, şimdiye kadar birçok eğitim programına katılmış ve bunlardan gerekli olan tüm sertifikaları almıştır. İç hastalıkları ve zayıflama denildiği zaman akla gelen doktorlarımızdan biri olan Ayça Kaya, son yıllarda birçok insanın derdine devam olmuş çözümler sunmaktadır. Bir döneme kadar devlette çalışmış olan Ayça Kaya, şimdilerde kedi muayenesini açmış bulunmaktadır. Böylece her türlü iç hastalığı şikâyetiniz için Ayça Kaya’yı özel muayenesinde ziyaret edebilirsiniz.

Ayça Kaya Tarifleri

Ayça Kaya’nın medya üzerinden paylaştığı tariflere sitemizde zaman zaman yer veriyoruz. Bu tariflerden bazıları:

Tüm Ayça Kaya tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar