Kategori | Uzmanlar

Ayhan Ercan Kimdir ve Tarifleri

Ayhan Ercan ismi duyulduğu zaman insanların aklına gelen ilk şey hiç şüphesiz sağlıklı, doğal ve organik bileşenlerden meydana gelen ürünlerin ortaya çıkarılmasını sağlayan mucidimizdir. Ayhan Ercan 1970 yılında İstanbul’da doğmuş daha küçük yaşlardan başlayarak okuldan sonra sık sık gittiği babasının aktarcı dükkânına uğramaktadır. Gel zaman git zaman gün geçtikçe babasından dinlediği tavsiyeleri ve öğütleri kafasına yazan Ercan, bir gün babasının vefat haberini alınca dükkânın tüm işletme işlemlerini üzerine almıştır. Uzun yıllar boyunca aktarcılık yapan Ayhan Ercan, kendi mesleğinin temelini de bu dükkânda oluşturmuştur.

Ayhan Ercan

Ayhan Ercan

Ayhan Ercan, şifalı bitki uzmanı, yazar ve aynı zamanda aktar olarak çalışmaktadır. Sayın Ercan sadece insanlara faydalı olması için ot veya bitki bileşenlerini keşfetmemekte, aynı zamanda TABDER olarak bilinen kurulunda başkanlığına yapmaktadır. Ayhan Ercan, aktarcıların veya aktarların devletimiz tarafından tanınma işlemini kendisinin vesileleri ile gerçekleştirilmiştir. Uzmanımız kendisinin yapmış olduğu çalışmalar olarak özellikle bu aktarcıların daha fazla hak almasını sağlama adına canla başla çalışmaktadır.

Ayhan Ercan’ın kendi bireysel çalışmalarının sonucunda ise ülkemizde kullanılmayan ve yeni yeni maddi durumu olanların alabildiği altın çileği ilk tanıtanlardandır. Ayrıca yapmış olduğu bir çalışma sonucunda insanların pilav ihtiyacını karşılama adına yulaftan pilav yapılması tavsiye ederek herkesin yulaf dan dan elde edilmiş pilavı tüketmesini sağlamıştır. Ayhan Ercan, kişilik olarak sürekli meraklı bir yapıya sahip olduğu için her zaman araştırma ihtiyacını kendinde ister.

Genel olarak insanların bitkisel çözümler ile tedavi edilmesini sağlayan, bitkilerin zengin içeriklerinden insanların rahatsız oldukları veya kendilerini hasta hissettikleri yerler noktasında tedavi sunan ortamın hazırlanması için sürekli bir yerlerdedir. Özellikle kendi başına çıktığı keşif turunda orman köylülerini bulduğu yerlerde bire birde görüşerek bitkiler ile ilgili olarak neler yaptıklarını öğrenerek çalışmalarını bu şekilde düzenlemektedir.

Ayhan Ercan Tarifleri

Sitemizde Ayhan Ercan tarafından medyadan okurlar ve izleyicilerle paylaştığı tariflere dönem dönem yer vermekteyiz. Bu tariflerden bazıları aşağıdakilerdir.

Sitemizdeki tüm Ayhan Ercan tariflerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: Ayhan Ercan Tarifleri

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar