Kategori | Uzmanlar, Zayıflama

Ayhan Ercan zayıflama çayı tarifi

Ayhan Ercan zayıflama çayı

Ayhan Ercan zayıflama çayı

Aktarlar derneği başkanı Ayhan Ercan zayıflamak isteyenlere yönelik zayıflama çayı tarifi verdi. Tarif aşağıdaki şekildedir:

Malzemeler: Top kekik, gymname bitkisi, yeşil çay, funda yaprağı, sinirli ot, mate yaprağı, çoban çökerten, barut ağacı kabuğu, biberiye.

Zayıflama çayı malzemelerinin her birinden birer tutam alırken, sadece yeşil çaydan ortalama 2 tutam almanız gerekmektedir. Malzemeleri bir bardağa ekleyin. Üzerine kaynamış suyu dökerek bardağı ağzını kapatıp, zayıflama çayını 8-10 dakika bu şekilde demlemeniz gerekmektedir.

Öncelikle zayıflamak isteyenlerin 1. hafta, günde 3 defa olmak koşulu ile, yemeklerden yarım saat ya da kırk dakika önce, birer bardak içmeleri gerekmektedir. 1 haftanın sonunda vücut, Ayhan Ercan zayıflama çayına alışacaktır.

Ayhan Ercan, zayıflama çayını kim kullanmamalı konusunda da bilgi vermektedir: yüksek tansiyon hastalarının, Ayhan Ercan zayıflama çayını içmemeleri gerekmektedir. Ayhan Ercan, vermiş olduğu malzemelerden top kekiğin çıkartılması halinde, yüksek tansiyon hastalarının da günde üç fincandan fazla olmamak koşulu ile içebileceklerini belirtmektedir. Bebek bekleyen hamilelerin, ve bebek emziren kadınların da çayı kullanmamaları önerisinde bulunmaktadır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar