Kategori | Güzellik

Bakımlı Eller

İnsanların bakımlı olduklarını anlamanız için size çok kolay bir yöntem sunuyorum. Bir insanın ne kadar bakımlı olduğunu anlayabilmek adına yapmanız gereken tek şey önce o kişinin ellerine bakmaktır. Eğer ki bir bayan elleri güzel bir şekilde ojeli ve de törpü yapılmış ise gerçekten de o bayanın normal yaşantısında da kendisine baktığını anlayabilirsiniz. Bu şekilde de insanların bakımlı olmaları demek, bakımlı ellere sahip olmaları demektir.

güzel ellerMesela bir erkek düşünün, elleri bakımlı ise bu erkek normal yaşantısında da bakımlıdır. Kıyafetleri düzgündür. İş hayatında düzenli bir insandır. Dakiktir, her zaman programlıdır. Yani anlayacağınız bir erkeğin elleri düzgün ve de bakımlı ise gerçekten de o kişi programlı olan bir insandır. Bunun dışında mesela bayanların ellerine bakarak, o anda nasıl hissettiklerini anlayabilirsiniz.

Örnek vermek gerekir ise, bir bayan mutlu ise ya da yeni bir aşka başlıyor ise elleri her zaman bakımlıdır. Ojeleri düzgün sürülmüştür ve de asla bakımsız dolaşmaz. Ancak bir bayan ayrılık acısı çekiyorsa ya da mesela bunun dışında da depresyonda ise ojeleri yarımdır, çıkmıştır. Elleri ile ilgilenmemiştir. Bu aslında onun mutsuz olduğunu ve de kendine bakmadığını da gösterir. Yani; eller önemlidir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar