Çok satan zayıflama kitapları

karatay mutfağı

karatay mutfağı

Karatay diyeti, Dukan diyeti, Taş devri diyeti… Popüler diyetlerin rekabeti zayıflama kitaplarına da yansıdı. İdefix tarafından açıklanan verilere göre, 2011 yılının en çok satan diyet kitabı “Karatay diyeti” oldu. Canan Efendigil Karatay’ın kaleme aldığı kitap geçtiğimiz yıl büyük ilgi gördü ve devamından Canan hanım ikinci kitabını da yazdı. “Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık” adını verdiği bu ikinci kitap da çok ilgi görmüş olacak ki o da listenin 3.sırasında yer aldı. Bugünlerde Canan hanımın yeni kitabı “Karatay Mutfağı” satışa sunulmuş. Bakalım o da 2012 en çok satan diyet kitapları listesine girmeyi başaracak mı?

Dukan diyeti – bir başka ünlü diyetin kitabı. Listede 2.sırada yer almakta. Pierre Dukan’ın kaleme aldığı “Dukan Diyeti” % 18′de kaldı.

Ve bir başka ünlü diyet – Prof. Dr. Ahmet Aydın’ın “Taş Devri Diyeti” kitabı listede 4. sırada yer almaktadır. Satılan zayıflama kitaplarının yüzde beşlik kısmını kapsayarak yaşamlarına sağlıklı beslenmeyle yön vermek isteyenlerin tercihleri arasında yer aldı.

Tüm liste aşağıdaki şekildedir

2011 yılında en çok satan diyet kitapları:

Karatay diyeti – Canan Efendigil Karatay
Dukan Diyeti – Pierre Dukan
Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık – Canan Efendigil Karatay
Taş Devri Diyeti – Ahmet Aydın
İlaç Gibi Yemekler – Ender Saraç
Acı Reçeteyle Tatlı Son – Mesut Yar
Afiyetle Diyet – Dilara Koçak
Kolay Diyet – Osman Müftüoğlu
Meslek Sırlarım – Suna Dumankaya

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar