Kategori | Cilt Bakımı

Dr. Zein Obagi’nin Yaşlanma Karşıtı Kremi

Dr. Zein Obagi’nin  kahramanı Ossential Radical Night Repair Plus ile bir haftada mükemmel değişim!

 

Ossential Radical Night Repair Plus

Ünlü Amerikalı dermatolog Zein Obagi‘nin “az iyiyse , çok daha iyidir. Çünkü yaşlanmaya karşı savaşımızda en iyi silahlarımızı kullanmalıyız!” felsefesinden yola çıkarak yaşlanma karşıtı bir ürün geliştirdi.

ZO Skin Health serisinin kahramanlarından Ossential Radical Night Repair Plus ile bir haftada tek bir kremle rejuvenasyon yani evde peeling işlemi artık mümkün!

 

Beş gün gibi kısa bir sürede, içerdiği yüzde bir saf retinol ile cildinizin yenilenmesine ve cilt yaşlanmasının geciktirilmesine yardımcı oluyor. Bu işlem sayesinde, çevresel nedenlere ve yaşa bağlı olarak gerçekleşen cilt yaşlanmasını yavaşlatmak mümkün.

Alın, göz çevresindeki çizgi ve kırışıklıklar, dudak ve ağız çevresindeki kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri, elastikiyet ve sıkılık kaybı nedeniyle ciltteki incelme gibi sorunların çözümünde en etkili anti-aging içeriği olan retinol ile, daha genç daha güzel görünen bir cilde evde uyguladığınız kremlerle sahip olacaksınız.

 

Bu ürünün içeriğinde bulunan saf retinol, zamanında dağılımlı mikro kürecikler içinde enkapsüller halinde bulunuyor. Böylece mikro kürecikler sağanak yerine yavaşça hareket ederek retinolü hücrelere ulaştırıyor. Cildimize nüfuz ettikten sonra A vitaminin kullanılabilir bir formu olan trans-retionik aside dönüşmek için doğal enzimlerle hareket ediyor.

Cilt böylece yeni hücreler ve daha fazla kollajen üretebiliyor. Bu aktivite, daha yaşlı hücrelerin yüzeye çıkarak soyulmasını sağlıyor.

Yaşlandıkça cilt hücreleri hareketsizleşir ve hücresel yenilenme yavaşlar: ortalama altı hafta olan cilt döngüsünün süresi uzar. Hücresel döngüyü hızlandırmak için Ossential Radical Night Repair Plus ile beş gün boyunca sabah-akşam evde yapacağınız uygulama sayesinde çalışması yavaşlayan hücreler, olması gerektiği şekilde çalışmaya başlar. Yeni cilt hücreleri ortaya çıkarken; cilt daha genç, sağlıklı, eşit tonda ve ışıl ışıl görünür.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

8 Yorum to “Dr. Zein Obagi’nin Yaşlanma Karşıtı Kremi”

 1. Semih dedi ki:

  yaslanmayi tabi ki ortadan kaldiramayiz ama son teknolojilerde bunu geciktirmek artik mumkun.

 2. Obagi Türkiye dedi ki:

  Radical Night Repair Plus ile ilgili kullanıcı bilgilerine ulaşmak isterseniz. http://www.obagiturkiye.com.tr/UserFiles/images/news/nisan%202011-x.JPG Linkini tıklayarak aylık bültenimizide bilgileri okuyabilir veya web sitemizden ürüne nereden ulaşabileceğinizi, öğrenebilirsiniz

 3. Editor dedi ki:

  Tabii ki herkes bir gün yaşlanacaktır, kimsenin itirazı yok buna. Fakat bu süreci çok hızlı yaşayabildiğimiz gibi, bu süreci çok yavaş bir şekilde de yaşayabiliriz. Saf “Retinol” içeren ürünler yaşlanma sürecini yavaşlattığı gibi, yeni hücrelerin aktivitelerini tetikliyor. Bu sayede ciltte daha fazla kollajen üretiliyor. Ve yaşlanmış deriler cilt yüzeyine çıkıyor. Ayrıca peeling etkisi gösteren bu ürün sayesinde ölü derileri kısa bir süre içerisinde temizleyebiliyorsunuz.

 4. bunu kullanınca yaşlanmıyomusun yani.. boşuna kıvranmayın eninde sonunda yaşlanıp hepimiz tepe taklat gidicez :D

 5. eda dedi ki:

  Yaşlanma karşıtı kremlerle ilgili bilgi ararken sitenize ulaştım. Güzel önerileriniz için teşekkür ediyorum. Kullananlar varsa yazabilirler mi acaba?

 6. Xman dedi ki:

  O kadar çok krem denedim ki cildim deneme tahtasına döndü, gerçek anlamda hiç birinden fayda göremedim, biraz daha araştırıp bu kremide düşünelim bakalım.

 7. gok-te dedi ki:

  Güzel bir tanıtım olmuş. Ossential Radical Night Repair Plus ile yaşlanmaya son diyoruz.

 8. KIVANCEFE dedi ki:

  kullanan varmı acaba bu kremi almayı dşünüyorumda

Trackback/Pingback


Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar