Kategori | Uzmanlar

Ender Saraç Hakkında Bilgiler

Güzellik konusu mevzu bahis olunca onun isminin geçmemesi mümkün değil! Evet, doğal ve sağlıklı bir yaşam için Ender Saraç gibi marka bir ismi anmadan geçemeyiz. Özellikle ortaya koymuş olduğu çalışmalar ve araştırmalar neticesinde güzellik kavramının ortaya çıkarılması için en ideal ürünleri keşfetmiş bir doktorumuzdur. Doktor diyoruz, çünkü Sayın Ender Saraç, Türkiye’nin sayılı tıp fakültelerinden birine sahip Eğe üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

Ender Saraç

Ender Saraç

İzmir, 1959 yılı doğumlu olan uzmanımız evli ve iki çocuk babasıdır. Ender Saraç’ın ilk macerası bir gün İzmir’i terk etmesi ve bir daha geri dönmeyecek olması hasebiyle İstanbul’a yerleşme kararı verecektir. Burada ilk olarak Nuket Duru ile çalışmaya başlayan Ender Saraç, birlikte Uniform Sağlık ve Estetik Merkezini açmışlardır. Ender Saraç hayatında birçok ilki başarmış bir insandır. Özellikle 1994 yılında tamamen kendisinin kurduğu ve ülkemizde bir ilk olan Doğal Tıp ve Estetik Merkezi hizmeti veren Hay Sağlık Merkezini kurmuştur.

Saraç, açmış olduğu bu işyeri ile birlikte şimdiye kadar kazanmış olduğu tüm ünvanlarını ve tecrübelerinin kaynağı olarak burasını göstermektedir. Dr. Ender Saraç’ın sahip olduğu ve gerçekleştirdiği bir diğer dev adım ise Doğal ve Sağlıklı yaşamla ilgili olan ilk eserini piyasaya çıkarmıştır. Ayurveda isimli kitabı kısa sürede raflarda tükenince akabinde arka arkaya gerçekleştirdiği baskı sayıları ile en çok satan kitaplar arasına girmeyi başarmıştır. Çok tecrübeli ve doludizgin bilgi birikimi olan Saraç, ülkemiz genelinde birçok eğitim programına, seminere, üniversite derslerine, kitap fuarlarına ve en önemlisi televizyon ekranlarınıza konuk olmaktadır.

Ender Saraç gibi bir insan güzellik konusuna dua en olmuş, günlük olarak çıkarılan Habertürk gazetesinde bir köşesi bulunmaktadır. Böylece hemen hemen her platformda neler yapabildiğini herkese göstermiş birisidir.

Ender Saraç Tarifleri

Sitemizde Dr. Ender Saraç’ın medyada izleyicilerle paylaştığı bazı tariflere zaman zaman yer veriyoruz. Onlardan bazıları:

Tüm Ender Saraç tariflerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: Ender Saraç Tarifleri

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar