Kategori | Uzmanlar

Feridun Kunak Kimdir ve Tarifleri

Kendi alanında son derece başarılı ve uzman bir hekim olan Feridun Kunak, 1950 yılında başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimine kadar başkentte okuyan Kunak, üniversite eğitimi için İzmir’in yolunu tutmuştur. O zamanın ve şimdilerin en iyi tıp üniversitelerinden biri olarak hizmet veren Eğe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmıştır. Eğitim ve öğretim hayatını bitirdikten sonra kendine uzmanlık alanı olarak Ortopedi ve Travmatoloji bölümlerini seçmiştir. Uzun süren çalışma ve araştırma hayatından sonra her iki bölümde de uzman bir hekim olarak ülkemizin birçok yerinde hizmet etme imkânını bulmuştur.

Feridun Kunak Kimdir

Feridun Kunak, çalışma hayatında elde ettiği bilgi ve birikimlerini bir dönem hizmet için ülkemizin Bursa, İstanbul, Van, Ankara illeri ve bazı belediye hastanelerinde görev yaparak kazanmıştır. Tıp dünyasında kendine son derece saygı duyulan bir isim olarak hayatını devam ettiren uzmanımız, daha fazla insana hizmet ulaştırma adına televizyon ekranlarında sağlık programı hazırlayıp sunarak bilgi ve birikimlerini aktarmaktadır. Hazırlamış olduğu tv programında kendisine eşlik eden kişi olarak da eşi görevlidir. Çiftin çok mutlu bir evlilik hayatı, iş hayatı ile birleşmesi neticesinde daha da ortak nokta bulabilme imkânına erişmişlerdir.

Feridun Kunak, insanların hayatta her zaman karşılaşabilecekleri travma rahatsızlıklarında ortaya koyduğu üstün başarıları ve sürekli olarak gerçekleşen, gerek çalışma hayatının sebep olduğu gerekse de günlük hayatın içerisinde gerçekleşen ortopedik rahatsızlıklarda kesin çözümler sunan tedavi yöntemlerini hazırlamaktadır. Uzun yıllar bu alanlarda hem çalışmalar yaparak hem de değişik şehirlerde birçok hasta ile muhatap olma sonucunda her birinden elde etmiş olduğu tecrübe ile bu günlere gelmiş birisidir. Kendisinden faydalanma adına her gün düzenli olarak yayınlanan programlarını takip edebilirsiniz. Özel sormak istediğiniz sorunlara da cevapları kendisi hazırlamaktadır.

Feridun Kunak Tarifleri

Sitemizde Feridun Kunak tarafından medyada paylaşılan tariflere zaman zaman yer veriyoruz. Bu tariflerden bazıları aşağıdakilerdir:

Sitemizde bulunan tüm Feridun Kunak reçetelerine buradan ulaşabilirsiniz: Feridun Kunak Tarifleri

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar