Kategori | Makyaj

Gri Saça Makyaj

gri saç makyajı

gri saç makyajı

Genelde kadınlar beyazlarını ya da aralardan çıkmaya başlayan gri saçlarını kapatmak için saçlarını boyatırlar. Saç boyama işleminden sıkıldıkları zaman da gri natürel saçlarına geri dönerler. Bu dönüşle beraber makyaj renklerinin de değişmesi gerekir.

Öncelikle söylemeliyiz ki, gri saçlarınızla beraber, çok daha fazla renkle ynayabileceksiniz. Tabii gene de herşey cild renginize ve tonunuza bağlı. Açık renk tenli bir insanla koyu renk tenli bir insanın kullanacağı makyaj aynı olamaz.

Saçınız gri olmadan önce yaptığınız makyaj tipine aynen devam edebilirsiniz. Sadece, saçınızın rengi açıldığından, makyajınızda da açık renkleri tercih etmelisiniz. Eğer doğal renkler cildinize ve tipinize iyi gidiyorsa, kullanmaya devam edin. Mavi ve gri tonlarını da kullanmaya başlayabilrisiniz. Örneğin, far olarak gri tonları kullanırken, eye liner olarak lacivert rengi deneyebilirsiniz. Özellikle açık renk tenlilerde lacivert göz kalemleri çok güzel durur. Parıldayan renkleri de unutmayın. Gümüş renkli ürünler gri saçlılara çok yakışır. Ancak bütün makyajı gümüş rengini baz alarak yapmak yerine yüze renk ve ışık vermek amacıyla kullanın.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar