Kategori | Zayıflama

İlkbaharda hızla zayıflamanın yolları?

ilkbaharda zayiflamaKışın havaların da soğumasının ardından genellikle zamanımızı evimizde geçiririz. Dışarı çıkacağımız zamanlar diğer mevsimlere göre az olur. Kış boyunca da mutlaka bu oturmanın ardından kilo almış oluruz. Bu kışın aldığımız kiloları ilkbahar zamanı yaz’a giriş yapmadan mutlaka vermemiz gerekiyor. İnce ve zarif olmak ve en önemlisi sağlığımıza dikkat etmemiz için yediklerimize önem vermeliyiz. Yağlı ve bol tatlılık yiyeceklerden uzak durmalıyız. İlkbaharda isek yaz aylarına kadar çabuk zayıflamak için rezene denen mucizevi bitki ile zayıflamaya başlayabiliriz. İşte rezenenin zayıflama da etkileri;

1. Aç olduğunuz zaman rezene çiğneyin. O, açlığını yatıştıracaktır.

2. Rezene tohumlarını ile yaklaşık bir bardak suda kaynatıp, soğuduktan sonra içebilirsiniz. Vücuttan fazla suları atacak ve sizi sakinleştirecektir.

3. Rezene kökünü keserek, üzerine bitki yağı ve limon suyu döküp, güzel bir diyet salatası hazırlayıp afiyetle yiyebilirsiniz.

4. Rezene yağı selülit gidermek amacı ile kullanılmaktadır. Rezene yağına biraz tuz ilave edip, selülit olan yerlere sürebilir ve zayıflama etkisini görebilirsiniz. Bu, kan dolaşımını hızlandıracak ve orada ki yağların yakılmasını sağlayacaktır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar