Kategori | Sağlık Konuları

Kadınlar da kendilerini anlayamıyorlar

Her yerde denk geliriz “bayanları anlamanın yolları” diye… Gerçekten var mıdır böyle bir reçete? Yani bayanları anlamak mümkün müdür? Erkekler bunu merak ediyorlar ve de bu şekilde de birçok yöntem deniyorlar. Oysaki bir bayan olarak söylüyorum; bayanları anlayamazsınız! Neden diyen birçok bayan duyar gibiyim. Şimdi gelelim nedenlerine;

Bizler her zaman romantik erkek isteriz, ancak erkekler çok fazla ilgilenmeye başladıklarında; yahu keşke biraz geri çekilse deriz. Ya da mesela hep bir ayrım arasında kalırız, mantıklı mı karar vermeli yoksa kalbe göre mi? İlişkilerimiz de mantıklı davranırsak aşka özlem duyarız ya da kalbimize göre davranırsak da keşke mantıklı bir seçim yapsaydık, deriz. Yani anlayacağınız biz ne zaman bir karar versek, diğer kararımızda gözümüz kalır.

Şimdi bayanlar bana kızacaklar. Ancak kendinizi bir dinleyin! Ne zaman aradığınız adamı buldunuz? “Evet, bu benim aradığım adam!” Ne zaman dediniz bunu? Hiçbir zaman! Neden mi? Çünkü hanımlar aslında biz de aradığımız adamın nasıl olacağına karar veremiyoruz. Esmerlerden hoşlanmam diyoruz, esmer bir adam ile evleniyoruz. Sinirli erkek istemem diyoruz bir bakıyoruz ki bize çekici gelen erkek aslında sinirli olanlarmış. Ben çözümü buldum hanımlar, bizler neden hoşlanmam diyorsak aslında aradığımız adam o hoşlanmadığımız noktada gizli! Benden söylemesi :)

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar