Kategori | Güzellik

Mayo Seçimi

Mayo seçmek isteyen tüm bayanların önce bu yazıyı dikkatlice okumaları gerekiyor. Çünkü her sene renk ve de model seçenekleri ile bayan mayoları çok hızlı bir şekilde moda değiştiriyorlar. 2012 yaz sezonunda 2011 yazında gördüğümüz gibi mayokini modellerini göremedik. Bu sene yeniden plajlarda en çok görülen modeller bikiniler oldu.

Bu sezonun renkleri yine canlı renkler olmakla birlikte gerçekten de bu sene bikinilere eklenen aksesuarlar da göz doldurdu. Mesela insanlar küçük hileler ile vücutlarında beğenmedikleri bölgeleri daha güzel bir şekilde sergileme imkanına ulaşıyor. Sanırım bu şekilde moda sektörü geliştikçe bayanların işi de kolaylaşıyor. Mesela göğüsleri küçük olan bayanlar ile silikonlu bikini üstleri bulunurken, iri göğüslü bayanlar için de üçgen modeller çok fazla derleyip toplayabiliyor.

Mesela basenlerinden şikâyetçi olan bayanlar ile salkım salkım inen ipler basenleri kapatıyor. Ya da bunun yanı sıra da yine farklı tasarımları ile etekli mayolarda ön planda durabiliyorlar. Bu nedenle de gerçekten de çok farklı modelleri araştırmak gerekiyor. Ancak bu sene yine kırmızı renk ve de mavi renkli mayoların yanı sıra desenli modellerin ön planda olduklarını söyleyebilirim.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar