Kategori | Uzmanlar

Pervin Dinçer Kimdir?

Pervin Dinçer, güzellik uzmanı olarak hizmet veren uzmanımız özellikle estetisyen olarak bilinmektedir. 1980 doğumlu olan Dinçer, genç yaşına rağmen büyük işler başarmış ünlü isimlerden biridir. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesinde Grafik Tasarımı ve Reklamcılık bölümünden almıştır. Pervin Dinçer, şimdiki yaptığı işe bakılınca mezun olduğu okul arasında herhangi bir bağlantı kurulamamaktadır. Dinçer, herkes okumak zorunda kaldığı bölümü bitirdikten sonra aynı işi yapacak diye bir kaidenin olmadığını herkese göstermiştir. Eğitim öğretim hayatını bitirdikten sonra güzellik üzerine eğitimlere katılmaya başlayan Pervin Dinçer, yurt dışında güzellik ürünlerinin en kaliteli şekilde üretildiği ve aynı zamanda yetiştirdiği güzellik uzmanları bakımında diğer ülkelerden farklı olan Fransa’nın, Paris şehrinde bulunan “Beauty Teraphy” kursunda gerekli eğitimleri aldıktan sonra ülkemize dönen Dinçer, Paris’te öğrendiklerinin üzerine fazlasını koyarak alanında güzellik ve estetiysen uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Pervin Dinçer lekeli ciltlere maske

Pervin Dinçer, almış olduğu eğitim ile yetinmeyerek üzerine fazlasını koyduktan sonra birçok ünlü isme cilt ve vücut bakımlarını uygulama noktasında danışmanlık yapmaktadır. Kendini çok iyi yetiştirmiş olan uzmanımız, özellikle yüz maskeleri noktasında son derece başarılı bir iş çıkarmaktadır. Dünyaca ünlü birçok yıldızın güzellik formülünü bilebilen Pervin Dinçer, kazandığı tüm tecrübelerini özel müşterileri ile paylaşmaktadır. Birçok güzellik ve bakım uzmanı gibi Pervin Dinçer’de daha fazla bayana ulaşma adına her hafta düzenlenen belirli programlarda televizyona çıkarak güzel görünmek, bakımlı olmak ve fark edilmek için ekran başındaki insanlara hitap etmektedir.

Pervin Dinçer, her hafta Show Tv özel televizyonunun da Emel Acar ile birlikte program sunmaktadır. Özellikle güzellik kavramını yerinde gösterme adına örnek çalışmalar yapan Pervin Dinçer, her hafta bir vatandaşımızın yüz bölgesinde bulunun lekelerin, sivilcelerin ve çillerin yok edilmesi için maske yapmaktadır.

Pervin Dinçer Tarifleri

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar