Kategori | Cilt Bakımı

Pürüzsüz ve Aydınlık Bir Cilt

Doğal Cilt Bakımı

Doğal Cilt Bakımı

Cildimizi düzenli olarak temizlemek, haftada bir yapılacak derin peelingle ölü hücrelerden arındırmak, iyi bir nemlendirici ve güneş ışığı bloklu krem kullanmak, doğal cilt bakımı için yeterli. Kolay çözümlerle, fark edilen bir cilde sahip olmak hiç de zor değil.

Cildimiz bizler için hayati önem taşıyor olmanın yanı sıra, estetik olarak da vücudumuzu tümüyle sarıp sarmalayan en önemli kıyafetimizdir. Hatta cildimiz modası geçmeyen bir ömür boyu taşıdığımız, doğru ve düzenli bakıldığı takdirde lekelenmeyen, solmayan tek kıyafetimizdir.

Sizce de cildimiz ihtiyacı olan doğal bakımı haketmiyor mu?

Cildimize hak ettiği mükemmel ilgiyi ülkemizde eczanelerde yer alan dermokozmetik markalar arasında, selektif bir ürün olarak konumlanmış DDF ( Doctor’s Dermatologic Formula) sayesinde gösterebiliriz.

Prof. Doktor Howard Sobel, ekibiyle  Procter&Gamble laboratuarlarında yarattıkları ürünlerle hem cildimizin estetik kaygılarını gidermeyi amaçlamış, hem de cilt sağlığımız için ihtiyaç duyduğumuz ürünleri kullanıma sunmuştur. En yeni çalışma ise Revolve 400X Mikrodermabrazyon cihazı ve Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45‘dir.

SPF 45 yeni nesil bir üründür. Günlük kullanım için ideal, hafif yapıya sahip mükemmel bir nemlendiricidir. Hemen emilme özelliğine sahiptir. Cildi çok iyi nemlendirirken aynı zamanda 8 saat kadar sürebilen etkisiyle cildi kuruluktan korur.

Sahip olduğu formül; UVB ışınlarının yüzde 97’sini bloke eder. Elastikiyetini kaybetmiş, matlaşmış, çizgileri belirginleşmiş cilt yapısının düzenlenmesine yardımcı olur. Ürünün formülü birçok antioksidanla zenginleştirilmiştir. Bunlar arasında siyah üzüm çekirdeği, vitamin A, vitamin C, vitamin E yoğun olarak yer almaktadır. Bu da ürünü bitkisel bakım ürünleri arasında öne çıkarmaktadır.

Krem, antioksidanlarla serbest radikal hasarlarını hafifletirken; güneş dolayısıyla hasar görmüş cilt yüzeyinin daha genç, sağlıklı görünmesini sağlar.

Revolve 400X Mikrodermabrazyon cihazı ile birlikte evde kendi başınıza cildinizi derinlemesine temizler ve istediğiniz takdirde kolay, nazik ve efektif bir şekilde mikrodermabrazyon yapabilirsiniz. Bu işlem; cildinizi matlaştıran, kalınlaştıran ölü hücrelerden arınmanızı sağlarken, kullandığınız tüm nemlendirici kremlerin emilimini %80 oranında arttırır. Cildin en iyi şekilde oksijenlenerek, bakımının mükemmelen tamamlanmasını sağlar. Zaman içerisinde düzenli kullanımla çizgiler ve genişlemiş gözenekler minimize olurken; güneş lekelerinde azalma görülebilir. Cildiniz ışıltılı ve parlak bir görünüm kazanır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar