Kategori | Güzellik

Saç Uzamasına Ne İyi Gelir?

Bayanlar her zaman saçlarının çok çabuk uzamasını isterler. Tabii saç uzaması , kişinin aldığı vitaminlere ve saç tiplerine göre değişir. Ben de bugün bir televizyon programında izlediğim kadarıyla anlatmak istiyorum çünkü bu konular hakkında yazı yazmak çok hoşuma gidiyor saçlarımı sevdiğim için.

Saçlar için bitkisel yağlarİnternet sitelerinde okuduğum yazılara göre saçı hint yağı ve badem yağı çabuk uzatıyormuş. Ben de kullandığım için tecrübelerime dayanarak yıla yağı diyorum. Yılan yağını duyunca hemen içiniz ürpermiştir. Ama normal yağlardan hiç bir farkı yok.Koku gibi falan o yüzden bir problem yok ben çok memnunum. Bugün izlediğim bir programda da bir bitki uzmanı sarımsak yağının çok iyi geldiğini söyledi. Sarımsak yağı aynı zamanda dökülen saçlarıda çıkarabiliyormuş.

Ayrıca, hint ve badem yağı kirpikleri de uzatıyormuş. Ben de duyunca hemen aldım tabiki hint yağı. Uzun kirpik çok hoşuma gider. Sürdüm ve bir haftada belirgin derecede uzadığını fark ettim. Ayrıca, kaşlara sürüldüğünde kaşları da uzatıyormuş.

Sarımsak yağı da çok ilgimi çekti, yılan yağı bitince onu da uygulamak isterim. Saçımıza kullandığımız şampuanlardaki kimyasal maddeler yüzünden saçımız çok yıpranıyor ve dökülüyor. Ara ara saçımıza bitkiler sürerek dinlenmesi sağlamak bence çok güzel bir fikir.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar