Kategori | Zayıflama

Selülitten kurtulmak mümkün müdür?

Bayanların en korkulu rüyası nedir diye sorsalar, cevap kuşkusuz selülit olur. Peki, mümkün müdür kurtulmak? Hepimiz yaz gelmeden önce kozmetik ürünlere başlarız ve de kurtulmaya çalışırız. Oysaki dengeli beslenme ile elbette ki tüm bu portakal görünümünden kurtulabiliriz. Herkes birçok yöntem dener elbette, ancak kurtuluş kesinlikle bitkisel ürünlerde ve de düzenli spor yapmaktadır. Bayanlar bazen zorlanırlar ve de bu nedenle de yöntemleri denemezler ancak bu kolay yöntem ile kesinlikle kurtulacaksınız.

Öncelikle yapmanız gereken şey lahana suyu içmektir. Kaynatıp da içtiğiniz lahana yapraklarını da eğer sorunlu bölgelerinize sararsanız ve de bir jelatin ile bu bölgeyi sarıp uyursanız, farka inanamayacaksınız. Tabii bunun yanında bol su ve de yeşil çay içmelisiniz. Bir de bunun yanı sıra da yapmanız gereken şey elbette ki yürüyüş yapmaktır. Ancak yürüyüş yapmaya vakti olmayanlar için de bir çare var. Her sabah uyandığınız zaman topuklarınızın üzerinde halay çeker gibi zıplarsanız gerçekten de kurtulabilirsiniz.

Üstelik de bir saat yürümek yerine sadece beş dakika bu hareketi yapmanız yeterli olacaktır. Evet hanımlar, sizlere bu kötü görünümden kurtulmanın en kolay yolunu anlattım. Deneyin ve de siz kendinizde ki değişimi görün. Gerçekten de pişman olmayacaksınız.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar