Kategori | Uzmanlar

Suna Dumankaya Hakkında Bilgiler

Sahip olduğu tüm bilgi ve birikimini ailesinden aldığını söyleyen Suna Dumankaya, doğal güzellikle ve bitki bilimi uzmanı olarak tanınır ve bu alanda uzun süre çalışmalar gerçekleştirmiştir. Suna Dumankaya, katıldığı her platformlarda kendisinin bu kadar başarılı olmasının tek sebebinin, doğanın ve bitkilerin gücünü tıp biliminde uzak bir şekilde keşfetmeyi başarmış olan anneannesinden aldığını söyler. Bilindiği üzere Suna Dumankaya’nın anneannesi çok meşhur bir bitki bilimi uzmanı olan Fatma Ökten hanımefendidir. Yapmış olduğu araştırmaları ile o zamanın ilim ve biliminden uzak, tamamen kendi yöntemleri ile keşfettiği doğal çözümleri etrafındaki insanlara uygulamakta ve son derece başarılı olan biridir.

Selülitler için doğal çay tarifi Suna Dumankaya

Suna Dumankaya 25 yılı aşan bilgi, birikim ve çalışmaları ile kendi alanında neredeyse üstat denilebilecek konumdadır. 1958 yılında memleketi olan Van da dünyaya gelen uzmanımız, çok şanslı bir ailenin evladı olarak hayata birkaç adım önde başlamıştır. Özellikle herkesin bildiği Fatma Ökten’in torunu olan Dumankaya, ailesinden almış olduğu kazanımları modern bilim ve teknoloji ile birleştirerek daha da geliştirmiştir.

Dumankaya, bitki biliminden keşfettiği tüm kazanımlarını, insanların güzelliği için harcamış ve pürüzsüz bir görünümün nasıl elde edilebileceği üzerinde sayısız çalışma yapmıştır. Alanında uzman olan Dumankaya, güzellik alanında kullanılan dermakozmetik ürünlerinin tamamen doğal, organik ve bitki bileşenlerinden elde edilen formüller ile üretilmesini sağlamıştır. Ayrıca birçok birikimini insanlara daha hızlı bir şekilde aktarma adına çeşitli kitaplar yazmıştır. Dumankaya, uzun süredir de televizyon programlarında güzellik noktasında sıkıntı çeken bayanlara, tamamen doğal ürünlerden elde edilen kozmetik ürünlerini sunmaktadır. Güzel görünme adına birçok katkı maddesi ve kimyasal içerikli ürünleri korkmadan ciltlerinde kullanan insanlara hitap ederek kesinlikle bu ürünleri kullanma yerine herhangi bir yan etkisi olmayan bitki ürünlerini kullanmayı tavsiye etmektedir.

Suna Dumankaya  Tarifleri

Tüm Suna Dumankaya Tarifleri

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar