Kategori | Ayak Bakımı

Topuklu ayakkabı

Bir bayanın ayaklarının zarafeti kesinlikle topuklu ayakkabı ile ortaya çıkar. Bence bayanlar bu şekilde daha seksi ve de daha zarif dururlar. Ancak topuklu ayakkabı giyebilmek için gerçekten de ayaklarınız bakımlı olmalıdır. Birçok farklı topuk kremi kullanmak yerine gerçekten de ponza taşı kullanabilirsiniz. Suyu kaynar suya yakın bir şekilde ısıtın. Sonra ayaklarınızı bir süre bekletin ve de topuklarınız gerekli yumuşamaya gelince ponza taşı ile ovun.

topuklu ayakkabı Ardından da nemlendirici bir krem sürün ve de bu şekilde ne çabuk şekilde yumuşadığını görebilirsiniz. Hem de bu şekilde de ayakkabılarınız siz de gerçekten de çok daha güzel duracaktır. Ancak topuklu ayakkabı ile yürümeyi de öğrenmeniz gerekir. Çünkü düzgün yürümediğiniz zaman hiç hoş durmazsınız.

Bir de aklınızda bulunsun hanımlar, dolgu topuk gerçekten de güzel durmaz. Bence en güzeli yine sivri topuktur. Ojeli ayak parmaklarınız ve de bakımlı topuklarınız gerçekten de çok seksi görünümler elde edebilirsiniz. Bence topuklu ayakkabı giyerek gerçekten de çok daha seksi olabilirsiniz. Kendinize uygun topuklu ayakkabınızı seçin ve de ona göre de hareket edin.

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar