Kategori | Güzellik

Uzun elbiseler

Uzun elbiseler diye bir şey var bayanlar, insanı zarif ve de seksi gösteren o uzun elbiseler. Ben bir bayan olarak bu şekilde elbise giyenlere bayılıyorum. Ancak bazen insanlarımız moda diye her şeyi giyiyorlar. Önce kendi fiziklerine bakmıyorlar ve de moda olmuş diye onlar da uzun elbise giyiyorlar. Aslında bu durum gerçekten de en çok Türk bayanlarında bulunuyor.  Mesela diyelim ki tulum moda oluyor, herkes tulum giyiyor.

Yahu uzun elbise ve de tulumlar bir kere uzun boylu ve de gerçekten de fizikleri düzgün olan bayanlar da hoş duruyor. Kısa boylu ve de kilolu bir bayana uzun elbise yakışmaz! Onların mini modellere bakmaları gerekir. Ancak biz buna hiç dikkat etmiyoruz ve de moda diye giyiyoruz. Oysa ki hata yapıyoruz bayanlar.

Herkesin kendi vücudunu tanıması gerekiyor ve de ancak o zaman kendisine göre olan ürünleri alması gerekiyor. Mesela ben biraz balık etli bir bayanım. Bu nedenle de asla tulum giymem, giyemem… Neden kendimi olduğumdan daha kilolu hissedeyim ki? Gerçekten de bu durum mantıklı değil! İşte uzun elbiseler de düzgün vücutlu bayanları çok daha güzel yaparken, diğerleri için bir facia olmaktan öteye gidemiyor!

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar