Kategori | Uzmanlar

Yasemin Bradley Hakkında Bilgiler

Dr. Yasemin Bradley tıp doktoru, haber spikeri ve yazardır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Yasemin Bradley, uzun süre Kanal D ekranlarından haber bülteninde sunucu olarak çalışmıştır. 1996 yılında Magazin Gazetecileri tarafından verilen en iyi kadın haber spikeri ödülünün sahibi olunca onunda hayatında bazı değişiklikler olmuştur.

yasemin-bradley

Dr. Yasemin Bradley, çok geçmeden 17 Ağustos depremine yakalanınca bir müddet ülkemizden uzaklaşarak İngiltere’nin yolunu tutmuştur. Uzak kaldığı sürece BBC Türkçe Servisinde bazı eğitimler gören Yasemin Bradley, burada psikoterapist olan Anthony Bradley ile evlendi. Dr. Yasemin Bradley, buradaki eğitimlerine hız vererek daha iyi bir pozisyona gelmek için canla başla çalıştı ve gerekli tıp eğitimlerini alarak kendini daha donanımlı hale getirerek ülkemize geri dönüş yapmıştır.

Gittiğinden çok farklı bir şekilde ülkemize giriş yapan Bradley, “Gelecek Yiyeceklerde” isimli beslenme üzerine yazdığı kitap olay olmuştur. Kendisi çok iyi derecede kullanılabildiği yabancı dili ile bazı kitapların çevirisi işlemlerini de kendisi gerçekleştirmiştir. Dr. Yasemin Bradley, farklı televizyon programlarında çıkarak insanların beslenme üzerine olan rahatsızlıklarına tedavi sunmaktadır. Ama özellikle almış olduğu eğitimleri ve tecrübelerinin bulunacağı nokta olarak kendi başarıları olması gerekir.

“Bradley beslenme danışmanlık” isimli kurduğu danışmanlık şirketi ile doğru beslenme nasıl olur, doğru beslenmede dikkat edilecek hususlar gibi birçok konuya hâkim olduğu için insanlara danışmanlık hizmeti vermektedir. Ünlü müşterileri de olan Dr. Yasemin Bradley, hayatından artık daha da mutlu her türlü konunun gelişme gösterdiği internet ortamı insanlara çok şeyler katmaktadır. Ülkemiz sınırları içerisinde nasıl doğru beslenebilirim, doğru beslenme noktasında neler tüketmeliyiz gibi soruların cevabını bulabileceği ortamlardır.

Yasemin Bradley Tarifleri

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yazın

Sponsorlu Bağlantılar